کد خبر: ۲۵۱۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - 2020February 21
متأسفانه حال سوختگی در کشور خوب نیست، ما امیدواریم مسئولین کمی بیشتر به مسائل و معضلات سوختگی در کشور توجه کنند
شفاآنلاین>سلامت>دبیر علمی نهمین کنگره کشوری سوختگی، گفت: متاسفانه حال سوختگی در کشور خوب نیست و صدای ما غیر از کنگره، جایی شنیده نمی شود.

به گزارش شفاآنلاین، سید حمید صالحی، در نهمین کنگره کشوری سوختگی در مرکز همایش‌های رازی تهران، با اشاره به ارائه آخرین دستاوردهای سوختگی در کنگره، افزود: ما از طریق کنگره، از آخرین پژوهش‌های داخلی در حیطه سوختگی مطلع می‌شویم و دستاوردهای دنیا در زمینه سوختگی را به بحث می‌گذاریم.

وی ادامه داد: برگزاری این کنگره فرصت مناسبی است که با مسئولین و رسانه‌ها، از معضلات سوختگی <Burn>صحبت کنیم.

دبیر علمی نهمین کنگره کشوری سوختگی، با اشاره به شعار امسال کنگره که آسیب‌های سوختگی الکتریکی و چالش‌های پیش رو نامگذاری شده است، گفت: تلاش کرده ایم در این کنگره، راهکارهای عملی و اجرایی را به مسئولین مربوطه ارائه بدهیم.

صالحی در ادامه با عنوان این مطلب که متأسفانه حال سوختگی در کشور خوب نیست، تاکید کرد: ما امیدواریم مسئولین کمی بیشتر به مسائل و معضلات سوختگی در کشور توجه کنند.

وی با اشاره به اینکه در گذشته شاهد فعالیت کمیته‌های کشوری سوختگی در وزارت بهداشت بودیم که باعث می‌شد تا حد وزیر هم از وضعیت سوختگی مطلع شود، افزود: متأسفانه طی دو سال گذشته به نوعی صدای ما غیر از کنگره، جای دیگری به گوش نمی‌رسد.

دبیر علمی نهمین کنگره کشوری سوختگی، در پایان ابراز امیدواری نمود در کنگره سال آینده، آمار خیلی بهتری از سوختگی در کشور ارائه بدهیم. زیرا، بیماران ما شایستگی دریافت بهترین خدمات را دارند.مهر  
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: