کد خبر: ۲۴۴۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - 2019October 16
بنظر می‌رسد که بازار روند افزایشی داشته باشد که این امر به چند عامل، بستگی دارد، تقاضای زیاد از سوی کشور‌های مختلف در بازار، کمیاب شدن فلز طلا به جهت نبودن استخراج طلا و همچنین مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی است.
شفا آنلاین>بیمه و بانک>رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: بنظر می‌رسد که در ۶ ماه دوم سال، بازار طلا و سکه روند افزایشی داشته باشد.

به گزارش شفا آنلاین:عبادلله محمدولی رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر  درباره بازار طلا و سکه اظهار کرد: بنظر می‌رسد که در ۶ ماه دوم سال، بازار طلا و سکه<Gold and Coin Market> روند افزایشی داشته باشد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از پیش بینی وضعیت بازار طلا و سکه گفت: بنظر می‌رسد که بازار روند افزایشی داشته باشد که این امر به چند عامل، بستگی دارد، تقاضای زیاد از سوی کشور‌های مختلف در بازار، کمیاب شدن فلز طلا به جهت نبودن استخراج طلا و همچنین مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی است.


محمدولی با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود که در ۶ ماه دوم سال، هر اونس جهانی طلا، به ۱۶۰۰ دلار می‌رسد اظهار کرد: این در حالی است که باید تلاش شود که قدرت پول ملی را در کشور افزایش دهیم.

به گفته رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، بنظر می‌رسد که با افزایش اونس جهانی در بازار، شاهد افزایش ق یمت طلا و سکه در ۶ ماه دوم سال داشته باشیم.

محمدولی ابراز امیدواری کرد که حمایت دولت و مسئولان در جهت بهبود وضعیت، می‌تواند روند بازار را بهتر کند.

گفتنی است باتوجه به برنامه‌هایی که دولت در سال رونق تولید در دستور کار دارد پیش‌بینی‌ها درباره قیمت طلا و سکه حاکی از این است که امسال با نوسان شدید قیمت‌ها رو به رو نخواهیم شد.yjc
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: