کد خبر: ۲۴۴۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - 2019October 14
وزیر بهداشت لبنان:
از قبل آشنایی هایی در مورد نظام سلامت ایران داشتم، ایران از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است و تقریبا تمام امکاناتی که در حوزه پزشکی نیاز دارد را تولید می کند
شفاآنلاین>سلامت>وزیر بهداشت لبنان با اشاره به ظرفیت های نظام سلامت ایران، گفت: کشور لبنان خواستار افزایش زمینه‌های همکاری با ایران در حوزه سلامت است.

به گزارش شفاآنلاین ، دکتر «جمیل جباک» وزیر بهداشت کشور لبنان که به منظور شرکت در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت کشورهای مدیترانه شرقی به تهران سفر کرده است، در بدو ورود به تهران، اظهار کرد: از قبل آشنایی هایی در مورد نظام سلامت<Health> ایران داشتم، ایران از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است و تقریبا تمام امکاناتی که در حوزه پزشکی نیاز دارد را تولید می کند.

وی با اشاره به اینکه کشور لبنان در حوزه سلامت خواستار توسعه روابط با ایران است، گفت: حتی به دنبال این هستیم که بیماران را برای درمان از لبنان به ایران اعزام کنیم.

وزیر بهداشت لبنان با اشاره به ظرفیت افزایش همکاری‌های دوجانبه با ایران، عنوان کرد: در بحث داروهای بایو سمیلار نیز علاقمند هستیم که با همکاری ایران این داروها در لبنان تولید شود.

وی ادامه داد:  این اجلاس، رویداد بسیار مهمی است و کشورهای شرکت کننده می توانند اطلاعات خود در حوزه سلامت را به اشتراک بگذارند و بحث‌هایی که در این اجلاس مطرح می شود می تواند به ما در مورد شناسایی بیماری‌ها و درمان بیماری های واگیر و غیرواگیر کمک کند.مهر
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: