کد خبر: ۲۳۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۲ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - 2019August 15
تردد خودروها در محدوده ورودی شهرهای زیراب و پل‌سفید محور سواکوه و همچنین برخی مقاطع محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین است
شفاآنلاین>اجتماعی> رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: تردد خودروها در برخی از مقاطع محورهای هراز، سوادکوه و کندوان به سمت شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است.

به گزارش شفاآنلاین، محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران باتوجه به پایان هفته در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محدوده سه‌راهی چلاو تا پارک جنگلی محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین است. 

وی با اشاره به ترافیکی عادی در محور کیاسر، افزود: تردد خودروها در محدوده ورودی شهرهای زیراب و پل‌سفید محور سواکوه و همچنین برخی مقاطع محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین است. 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران بیان کرد: از روز گذشته شاهد افزایش بار ترافیکی در محور شمال بودیم که این وضعیت همچنان ادامه دارد. 

هاشمی تصریح کرد: امروز تردد کامیون و کامیونت تا ساعت ۲۴ از محور هراز ممنوع بوده و این محدودیت از ساعت ۶ تا ۲۴ فردا و همچنین از ساعت ۶ تا ۱۲ روز شنبه در دستور کار قرار دارد. 

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، خاطرنشان کرد: بحث اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر نیز همچنان در دستور کار قرار دارد. دانشجو 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: