کد خبر: ۲۳۸۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۲ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - 2019August 01
از آنجایی که مصدوم آزادانه در داخل قطار ایستاده بود و میله‌های قطار مترو را نگرفته بود، پس از ترمز ناگهانی مترو با پرتاب شدن به طرفی دیگر از ناحیه گردن و لگن دچار شکستگی شد
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث> رئیس پلیس مترو تهران بزرگ گفت: یکی از مسافران مترو دیشب به دلیل ترمز ناگهانی راهبر قطار از ناحیه گردن و لگن دچار شکستگی شد.

به گزارش شفاآنلاین، سرهنگ علی راقی رئیس پلیس مترو تهران بزرگ گفت: ساعت ۲۰ دیشب «چهارشنبه»، برای یکی از مسافران زن در واگن بانوان مترو در ایستگاه دروازه شمیران حادثه‌ای اتفاق افتاد.

او با بیان اینکه ترمز ناگهانی راهبر قطار  منجر به آسیب دیدگی یکی از مسافران شد، افزود: از آنجایی که مصدوم آزادانه در داخل قطار ایستاده بود و میله‌های قطار مترو را نگرفته بود، پس از ترمز ناگهانی مترو با پرتاب شدن به طرفی دیگر از ناحیه گردن<Neck> و لگن دچار شکستگی شد.

سرهنگ راقی تصریح کرد: پس از این اتفاق فرد مصدوم با کمک پلیس زن مترو، از قطار خارج و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

رئیس پلیس مترو پایتخت خطاب به شهروندان توصیه کرد: شهروندان در زمان حضورشان در داخل قطار مترو به صورت آزادانه نایستند و با گرفتن دستگیره‌ها و میله‌های واقع در قطار، از بروز حوادث این چنینی جلوگیری کنند.yjc
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
0
0
خطاب به رئیس پلیس مترو : اگر چه مسافران موظف به مراقبت از خود می باشند ولی با تجربه استاندارد ترمز مترو درکشورهای دیگر عرض می کنم در بسیاری از مواقع ترمز مترو تهران بسیار خارج از استاندارد وحتی با گرفتن میله ها هم قادر به کنترل نمی باشد . لذا به موازات توصیه به شهروندان قویا از شما می خواهم که مشکل ترمز ناگهانی در مترو پیگیری و عوامل آن برطرف شود .
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: