کد خبر: ۲۳۷۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۲۶ تير ۱۳۹۸ - 2019July 17
آنها قدرت مالی ندارند خود را درمان کنند، شما وزیر هستید و باید راهی پیدا کنید، اینکه سر جای خود بنشینید و بگویید من این وزارتخانه را با کمترین هزینه اداره می‌کنم، هنر نیست
شفاآنلاین>سلامت>نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه‌های سنگین درمان گفت: مردمی که به دلیل مشکلات مالی امکان درمان خود را ندارند در بیمارستان ها تلف می‌شوند.

به گزارش شفاآنلاین،مهرداد لاهوتی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر بهداشت بیان کرد: آقای نمکی از روزی که شما آمده‌اید وضعیت بهداشت و درمان کشور به هم ریخته است، مردمی که به دلیل مشکلات مالی امکان درمان<cure> خود را ندارند در بیمارستان ها تلف می‌شوند.

وی افزود: آنها قدرت مالی ندارند خود را درمان کنند، شما وزیر هستید و باید راهی پیدا کنید، اینکه سر جای خود بنشینید و بگویید من این وزارتخانه را با کمترین هزینه<Cost> اداره می‌کنم، هنر نیست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مرگهای خاموشی که امروز در کشور داریم به علت کوتاهی وزارتخانه شما است، شما باید راهی در این خصوص بیندیشید، ان‌شاءالله بتوانید پاسخی در خصوص اظهارات من بدهید.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: