کد خبر: ۲۳۵۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۳ - ۰۴ تير ۱۳۹۸ - 2019June 25
مأموران گمرک امانات پستی فرودگاه امام همچنین موفق به کشف ۴۰ عدد آمپول تستسترون، ۲۶ عدد آمپول دکاندرولون، ۱۸ عدد آمپول آندرون جاسازی شده در بسته‌های ادویه و ظرف روغن، ۱۰ هزار و ۲۶۴ عدد قرص ترامادول جاسازی شده در پاکت نامه و خشکبار و ۳۸۵ گرم هروئین خیس جاسازی در داخل بسته‌بندی پودر جوانه گندم شدند.
شفاآنلاین>اجتماعی>مأموران گمرک امانات پستی فرودگاه امام خمینی(ره) موفق به کشف مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر و قرص و آمپول از بسته‌های پستی شدند.

به گزارش شفاآنلاین،مأموران با تجربه گمرک<Customs> یادشده در این مدت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کنترلی ایکس ری بالغ بر ۱۶ کیلو و ۱۹۳ گرم تریاک و شیره تریاک را که در بسته‌های مختلف پستی از جمله شکلات، پسته، کفی کفش زنانه جاسازی شده و یا به کالاهایی نظیر گلیم، داخل کوسن و کیف، چای، پارچه رومیزی و نمد آغشته شده بود کشف کردند.

مأموران گمرک امانات پستی فرودگاه امام همچنین موفق به کشف ۴۰ عدد آمپول تستسترون، ۲۶ عدد آمپول دکاندرولون، ۱۸ عدد آمپول آندرون جاسازی شده در بسته‌های ادویه و ظرف روغن، ۱۰ هزار و ۲۶۴ عدد قرص ترامادول جاسازی شده در پاکت نامه و خشکبار و ۳۸۵ گرم هروئین خیس جاسازی در داخل بسته‌بندی پودر جوانه گندم شدند.گمرک نیوز

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: