کد خبر: ۲۱۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ - 2019January 10
اگر بخواهیم به صورت بنیادی با آن برخورد کنیم، در اصل موضوع کار خوبی است، اما با توجه به شرایط حال حاضر کشور و نبود امکانات ممکن است با این قدم در ابتدا به بحث سلامت آسیب بزنیم
شفاآنلاین>سلامت> نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری آموزش پزشکی به بخش خصوصی گفت: به نظر می‌رسد که این کار باید در کشور متوقف شود و مجوز ادامه کار داده نشود. البته آقای دکتر نمکی دستوراتی داده‌اند که روی این موضوع بیشتر مطالعه شود و خدای نکرده با مطالعه ناکافی شروع نشود که بعدها دچار پشیمانی و ضرر شویم.

به گزارش شفاآنلاین، بهروز بنیادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان (cure)مجلس شورای اسلامی درخصوص واگذاری آموزش پزشکی به بخش خصوصی گفت: اگر بخواهیم به صورت بنیادی با آن برخورد کنیم، در اصل موضوع کار خوبی است، اما با توجه به  شرایط حال حاضر کشور و نبود امکانات ممکن است با این قدم در ابتدا به بحث سلامت آسیب بزنیم.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس افزود: فردی را که در بخش سلامت آموزش می‌دهیم چه پزشک(Doctor)، پرستار، ماما یا سایر گروه‌ها می‌خواهد خدمت‌رسانی کند. قطعا وجود همچین موسساتی به سرنوشت موسسات غیرانتفاعی که وزارت علوم مجوز داده، دچار خواهد شد.

بنیادی با بیان اینکه امروز با بحث صندلی‌های خالی مواجه هستیم، اظهار کرد: به نظر می رسد که این کار باید در کشور متوقف شود و مجوز ادامه کار داده نشود. البته آقای دکتر نمکی دستوراتی داده‌اند که روی این موضوع بیشتر مطالعه شود و خدای نکرده با مطالعه ناکافی شروع نشود که بعدها دچار پشیمانی و ضرر شویم، پس باید بررسی‌های کارشناسی بیشتری شود.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
0
0
عالیه
دیگه این همه پول برای آموزش پزشکی از کشور خارج نمیشه
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: