کد خبر: ۲۱۶۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018December 06
با بررسی‌های صورت گرفته و پتانسیل دو دستگاه می‌توان جهت آموزش اطفال و افراد حا ضر در هیومن پارک با سرمایه گذاری مجموعه "ایرانفان" استفاده شود
شفاآنلاین>سلامت> سازمان اورژانس کشور با مجموعه "ایران‌فان" در راستای احداث شهرک اورژانسی و آموزشی‌ها تفاهم نامه امضاء کرد.

به گزارش شفاآنلاین، دکتر پیرحسین کولیوند در این جلسه گفت: با بررسی‌های صورت گرفته و پتانسیل دو دستگاه می‌توان جهت آموزش اطفال و افراد حا ضر در هیومن پارک با سرمایه گذاری مجموعه "ایرانفان" استفاده شود.

وی با اشاره به همکاری نزدیک اورژانس و مجموعه ایران فان گفت: دکتر صابریان، رئیس اورژانس تهران آموزشهای اصلی را برای مدارس (schools)و مساجد در بحث مراسم چهارشنبه آخر سال در دستور کار قرار دادند و مجموعه "ایرانفان" ظرفیت پایگاهی جهت آموزش عموم را دارد.

کولیوند افزود:طبق بررسیها، آموزشها مستلزم استفاده از مربیان خود مجموعه "ایرانفان" است، اما مربیان به آموزش بیشتر نیاز دارند.

وی گفت:با ایجاد جذابیت برای آموزش می‌توان مدارس را برای فراگیری ترغیب کرد  به طوری که در کنار تفریح مطالب آموزشی فوریتهای پزشکی را فرا بگیرند.

بتا بر اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس(Emergency) کشور، رئیس سازمان اورژانس کشور در پایان افزود: امیدواریم با احداث شهرک اورژانس بتوانیم افراد بزرگسال را هم تحت آموزش قرار دهیم و با امضای این تفاهمنامه نیازهای آموزشی در این مجموعه برطرف شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: