کد خبر: ۲۱۳۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018November 07
هر 14 مصدوم توسط پنج دستگاه آمبولانس اعزامی اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی به بیمارستان الغدیر ابهر اعزام شدند
شفاآنلاین>اجتماعی>حوادث>رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از تصادف زنجیره‌ای 15 خودرو و مصدویت 14 نفر در اتوبان زنجان قزوین خبر داد.

به گزارش شفاآنلاین، اصغر جعفری امروز از تصادف زنجیره‌ای بیش از 15 خودرو در محورهای مواصلاتی استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: علت این اتفاق بارندگی<Rain> و لغزندگی مسیرها بوده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از وقوع دو حادثه تصادف در کیلومتر 97 و 100 اتوبان زنجان- قزوین طی شب گذشته خبر داد و افزود: این دو حادثه حوالی ساعت 21 تا 22 رخ داد و موجب مصدوم شدن 14 نفر شد.

وی تصریح کرد: هر 14 مصدوم توسط پنج دستگاه آمبولانس اعزامی اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی به بیمارستان الغدیر ابهر اعزام شدند.

جعفری همچنین از وقوع حادثه تصادف دیگری در سه راهی حلب خبر داد و گفت: نیروهای اورژانس پایگاه حلب در حین امدادرسانی به دو مصدوم این حادثه به علت عدم کنترل وسیله نقلیه یکی از خودروهای عبوری دچار مصدومیت و به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شدند.

شب گذشته در اثر وقوع حادثه تصادف در اتوبان زنجان- قزوین و در کیلومتر 100 و کیلومتر 97 اتوبان زنجان- قزوین لاین جنوبی دو تصادف زنجیره‌ای دیگر هم رخ داد. فارس

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: