کد خبر: ۲۰۳۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۰ - ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018July 21
پرداخت علی‌الحساب به داروخانه‌ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد
شفا آنلاین>سلامت>معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تسویه مطالبات سال ۹۶ داروخانه‌ها در ۱۱ استان کشور، گفت: پرداخت علی‌الحساب به داروخانه‌ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت(Health insurance) قرار دارد.

به گزارش شفا آنلاین، شاهرخ رامزی در خصوص آخرین وضعیت پرداخت مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با این سازمان، گفت: پرداخت مطالبات داروخانه‌ها با توجه به نقش کلیدی دارو در درمان بیماران همواره به عنوان اولویت اول پرداخت مطالبات قرار داشته است.

وی ادامه داد: برخلاف برخی اخبار درج شده، پرداخت مطالبات سال ۹۶ به داروخانه‌(pharmacy) های سراسر کشور به طور متوسط تا بهمن ماه انجام شده و در ۱۱ استان نیز مطالبات سال ۹۶، تسویه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: از آنجایی که پرداخت مطالبات موسسات منوط به اخذ تخصیص و اعتبارات از سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور است، به محض وصول اعتبارات، مانده مطالبات سال ۹۶ پرداخت خواهد شد.

بنا بر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران،  رامزی همچنین اظهار کرد: پرداخت علی‌الحساب به داروخانه‌ ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: