کد خبر: ۲۰۲۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰ - ۲۱ تير ۱۳۹۷ - 2018July 12
ممکن است افراد در رژیم های لاغری سخت در مدت زمانی کوتاه بخش قابل توجه از اضافه وزن خود را کم کنند اما این کاه وزن سریع عوارض متعددی برای سلامتی فرد به دنبال دارد
شفا آنلاین>سلامت>کم پشت شدن و ریزش مو یکی از مشکلاتی است که زیبایی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما با راهکار‌هایی ساده می‌توان از این عارضه جلوگیری کرد.

به گزارش شفا آنلاین، ممکن است افراد در رژیم های لاغری سخت در مدت زمانی کوتاه بخش قابل توجه از اضافه وزن(Overweight) خود را کم کنند  اما این کاه وزن سریع  عوارض متعددی برای سلامتی فرد به دنبال دارد.

براساس برخی تحقیقات انجام شده ویتامین D یکی از نکات کلیدی موارد  برای حیات موهای شما است و به نظر می‌رسد افزایش ذخیره‌ ویتامین دی موهای شما را بازمی‌گرداند.

در اکثر مواقع ریزش مو ارثی است و این درحالی‌ است که نازک شدن و کم شدن موها می‌تواند علل مختلفی از بیماری تیروئید(Thyroid) گرفته تا فقر آهن داشته باشد که در معاینات پزشکی علت دقیق قابل شناسایی است.

به طور ویژه، بعضی از عوامل در کم پشتی مو شامل  استرس بیش از حد، فشار، کمبود مواد مغذی، تعادل نداشتن هورمونی، آلرژی‌ها، آلودگی، مواد شیمایی مضر موجود در محصولات بهداشتی، وراثت یا نداشتن برنامه‌ی روتین مراقبت از مو است و  توصیه‌های مفیدی درباره‌ ترفندهای پرپشت کردن طبیعی مو در سریع ترین زمان ممکن وجود دارد  که به معرفی آن می پردازیم.

هشت راهکاری که برای جلوگیری از صدمه مو باید به آن توجه کنید در این اینفوگرافی مورد توجه قرار گرفته است.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: