کد خبر: ۲۰۱۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۱۱ تير ۱۳۹۷ - 2018July 02
اپتومتریست‌ها به عنوان مراقبین اولیه بینایی به ارائه خدماتی مثل بررسی و تشخیص عیوب انکساری، اختلالات دید دو چشمی و انحرافات چشمی می پردازند
شفا آنلاین>سلامت>دبیراجرایی بیست و یکمین کنگره اپتومتری از ارائه جدید‌ترین دستاوردهای علمی در حوزه اپتومتری خبر داد و گفت: از تکنولوژی‌های جدید تشخیص اختلالات بینایی در این کنگره رونمایی می‌شود.

به گزارش شفا آنلاین، جواد ملایی در ارتباط با برگزاری بیست و یکمین کنگره اپتومتری ایران اظهارداشت: این کنگره در محورهایی چون دید دوچشمی، آمبلیوپی، عینک طبی و عدسی تماسی با حضور بیش از 1000 اپتومتریست از 24 تا 26 مرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار می‌شود.

وی افزود: شرکت کنندگان در این کنگره را اپتومتریست‌های سراسر کشور، چشم پزشکان و دانشجویان رشته اپتومتری تشکیل می‌دهند و تاکنون مقالات زیادی در زمان ارسال در دبیرخانه کنگره دریافت شد و همکاران می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سامانه www.ioac.ir مراجعه کنند.

دبیراجرایی بیست و یکمین کنگره اپتومتری افزود: سخنرانان با توجه به رویکرد اصلی کنگره به شرح وظایف اپتومتریست ها، شیوه درمان جدید، معرفی و رونمایی از تکنولوژی‌های جدید برای بررسی و تشخیص اختلالات نابینایی(Blind Disorders) و اختلالات دید دوچشمی و آمبلیوپی  می پردازند.

وی گفت: اپتومتریست‌ها به عنوان مراقبین اولیه بینایی به ارائه خدماتی مثل بررسی و تشخیص عیوب انکساری، اختلالات دید دو چشمی و انحرافات چشمی می پردازند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: