کد خبر: ۲۰۰۵۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲:۴۵ - ۰۵ تير ۱۳۹۷ - 2018June 26
در صورتی که دولت بخواهد از پیش خریداران سکه مالیات اخذ کند، بی اعتمادی به تصمیمات دولتی افزایش پیدا خواهد کرد.
شفا آنلاین>بیمه . بانک>در صورتی که دولت بخواهد از پیش خریداران سکه مالیات اخذ کند، بی اعتمادی به تصمیمات دولتی افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش شفا آنلاین: در حالی که حدود سه هفته به آغاز دور جدید عرضه سکه های پیش خریداری شده توسط شهروندان باقی مانده است به نظر می رسد از هم اکنون تکاپوی دولتی‌ها برای عدم توزیع مناسب آغاز شده است.

 از جمله اقداماتی که در چند روز اخیر به وفور شاهد آن هستیم می‌توان به بزرگنمایی کردن تعداد زیاد سکه های پیش خریداری شده توسط عده‌ای عنوان کرد.

در حالی که چند ماه پیش مسئولان اقتصادی دولت و نیز بانک مرکزی با شوق و اشتیاق شهروندان را نسبت به پیش خرید سکه بهار آزادی تشویق می کردند.

 در آن روزها مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفته بود برای پیش فروش سکه مبلغی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان اخذ نخواهد شد.

 بسیاری از شهروندان نیز بر اساس همین گفته مسئول بانک مرکزی در طرح پیش فروش سکه توسط دولت شرکت و سکه های بسیاری را خریداری کرده اند.

 حال کم و بیش زما ارائه سکه ها فرا رسیده است متاسفانه مسئولان دولتی به راحتی زیر صحبت های خود زده و اعلام کرده اند ممکن است از پیش خریداران سکه مالیات اخذ شود اقدامی که به نظر همانند دیگر تصمیمات یک شبه دولتی ها بی اعتمادی را در بین شهروندان افزایش دهد.

این در حالی است که اگر خرید سکه توسط چند نفر بد است، فروش میلیونی آن هم توسط دولت باید بد به حساب بیاید.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
0
0
هر چه بگندد نمکش می زنند ، وای به روزی که بگندد نمک. وقتی که به بانک مرکزی هم نمیشه اعتماد کرد!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
0
0
فقط میتونم‌ بگم متاسفم برای خودم که توی همچین مملکتی زندگی میکنم که حتی به حرف عالی ترین مقاماتش هم نمیشه اعتماد کرد . والسلام
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: