کد خبر: ۱۹۷۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018May 26
بهتر است زمان دوش گرفتن صبحگاهی خود را طوری تنظیم کنید که یک ساعت قبل از خروج شما از منزل باشد
شفا آنلاین>سلامت>دوش نگرفتن بعد از "تخلیه جنسی" می‌تواند برای ارگانهای اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد؛ در این مطلب چرایی این مسئله توضیح داده شده است.

به گزارش شفا آنلاین، بهتر است زمان دوش گرفتن صبحگاهی خود را طوری تنظیم کنید که یک ساعت قبل از خروج شما از منزل باشد.

استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از فعالیت‌های جنسی می‌تواند باعث جاری شدن مجدد بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود.

دوش نگرفتن بعد از تخلیه جنسی می‌تواند برای ارگانهای اصلی بدن مثل مغز، قلب، کبد، کلیه‌ها، ارگان‌های جنسی خطرناک باشد.

بهترین زمان استحمام بعد از تخلیه جنسی‌، بعد از یک خواب ملایم است؛ در این زمان، اثرات تخلیه سموم از بدن بسیار بهتر بوده و شرایط را برای بازگشت قوای از دست رفته بهتر و بیشتر فراهم می‌کند.

بهتر است در این مواقع از نوشیدن آب و عسل و گلاب و بیدمشک نیز بهره بگیرید تا بدن بتواند سریعاً قوای خود را بازیابی و تقویت کند؛ عدم رعایت این دستورات می‌تواند باعث سرد‌مزاجی جسمی و روحی شود.

بعد از قرار گرفتن در فضای استخر و نیز ورود به سونای گرم و سپس سونای خشک و جکوزی‌، ابتدا حرارت خون بالا رفته و ممکن است برای فرد عطش به خنکی یا نوشیدن آب خنک ایجاد شود یا افراد تمایل پیدا کنند که از آب سرد استفاده کنند.

ورود به حوضچه آب سرد بعد از رفتن به فضای گرم می‌تواند یک شرایط کامل را برای سنکوب و ایست قلبی در افراد بعد از ساعات استحمام فراهم کند و متاسفانه این اشتباهی است که بسیاری از افراد در استخرهای مجهز به سونا و جکوزی مرتکب می‌شوند!
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: