کد خبر: ۱۹۶۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018May 20
محمدرضا پورابراهیمی داورانی در خصوص جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: در نشست امروز کمیسیون، با حضور فاضل رئیس اتاق اصناف کشور و روسای اتحادیه های صنفی، وضعیت بازار و مشکلات جاری بازاریان مورد بررسی قرار گرفت.
شفاآنلاین>بیمه و بانک>رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازار ارز و تاثیر آن بر قیمت کالاهای مختلف در کشور گفت: التهابات ارزی اخیر نباید بهانه ای برای افزایش غیرمتعارف قیمت ها شود.
به گزارش شفاآنلاین،محمدرضا پورابراهیمی داورانی در خصوص جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: در نشست امروز کمیسیون، با حضور فاضل رئیس اتاق اصناف کشور و روسای اتحادیه های صنفی، وضعیت بازار و مشکلات جاری بازاریان مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجموعه بازار، تعهداتی برای تامین نیازهای مردم دارد و در ماه رمضان باید کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تامین کند، البته بازاریان نیازها و دغدغه هایی دارند که مورد تامل است و باید مشکلاتشان حل شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: ضرورت ایجاد بازار متشکل ارزی احساس می شود تا بتواند تقاضاهایی را که به جز تقاضای کالاهای مورد قبول دولت است، را پاسخ دهد.
پورابراهیمی ادامه داد: باید دغدغه ها در خصوص تامین ارز مورد نیاز برای کلیه کالاها در جامعه رفع شود.

وی اظهار داشت: با توجه به بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی ، جامعه اصناف مسائل و مشکلات خود را در این رابطه بیان کردند. پورابراهیمی عنوان داشت: همچنین در این نشست تاکید شد که روند ترخیص کالاها در گمرکات تسریع شود تا بتواند به تعدیل عرضه و تقاضا در بازار کمک کند.

برچسب ها: بیمه ، بانک ، کمیسیون ، مجلس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: