کد خبر: ۱۹۱۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - 2018April 09
دکتر ایرج فاضل و دکتر علی اصغر پیوندیدر نامه ای خطاب به مهندس محسن هاشمی خواستار ارائه تسهیلات لازم به جامعه محترم پزشکی جهت ورود به محدوده طرح ترافیک به منظور خدمت رسانی به بیماران شدند
شفا آنلاین>سلامت>دکتر ایرج فاضل رئیس کل سازمان نظام پزشکی(Medical System) و دکتر علی اصغر پیوندی رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ در نامه ای خطاب به مهندس محسن هاشمی خواستار ارائه تسهیلات لازم به جامعه محترم پزشکی جهت ورود به محدوده طرح ترافیک به منظور خدمت رسانی به بیماران شدند.

به گزارش شفا آنلاین، متن نامه به شرح ذیل است :


جناب آقای مهندس محسن هاشمی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهران

با سلام و احترام

ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی و اعضای محترم آن شورا، همانطور که مستحضرید سهولت تردد پزشکان به محدوده طرح ترافیک از آغاز اجرای این طرح تاکنون مورد توجه سیاست‌گذاران و مسئولان محترم قرار داشته است.

از آنجا که بسیاری از مراکز درمانی دولتی و خصوصی در محدوده‌ی طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار دارند عدم توجه به نحوه آمد و شد پزشکان می‌تواند موجب بروز مشکلات عدیده‌ای برای جامعه پزشکی به منظور تردد بی‌دغدغه و حضور به موقع در محل کار به ویژه در موارد اورژانس(Emergency) و به تبع آن ایجاد اختلال در خدمت‌رسانی به بیماران محترم گردد.

از این رو شایسته است همانند سنوات گذشته جامعه محترم پزشکی بتواند با استفاده از سهمیه در نظر گرفته شده و تسهیلات لازم از مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک جهت ارائه خدمات درمانی به شهروندان عزیز تهرانی استفاده نماید. امیدوارم با درایت حضرتعالی و اعضای محترم شورای شهر تهران از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری گردد.            دکتر ایرج فاضل
                رئیس کل


                                                                      دکتر علی‌اصغر پیوندی
                                                            رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: