کد خبر: ۱۸۴۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018February 10
باید در حوزه تولید و ارتقای کیفیت تلاش کنیم و نارسایی‌ها، باعث کاهش انگیزه تولیدکنندگان نباشد
شفا آنلاین>سلامت>مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت تاکید کرد: باید در حوزه تولید و ارتقای کیفیت تلاش کنیم و نارسایی‌ها، باعث کاهش انگیزه تولیدکنندگان نباشد.

به گزارش شفا آنلاین، رضا مسائلی در مراسم افتتاحیه خطوط تولید جدید دستکش‌های معاینه و جراحی شرکت تولیدی دستکش حریر ایران ضمن تبریک دهه مبارک فجر، گفت: مسیری که این شرکت طی کرده، در طول دو دهه گذشته مسیر رو به رشد و قابل ملاحظه‌ای بوده است.

وی افزود: در حوزه تولید نزدیک به 1000 شرکت تولید کننده داریم که 560 شرکت توانستند پروانه ساخت بگیرند و برخی تولیدکنندگان با تکنولوژی(Technology) با کلاس خطر بالا نیز توانستند پا به عرصه تولید بگذارند.

مسائلی بیان کرد: تدابیر مقام معظم رهبری در زمینه توجه به اقتصاد مقاومتی در دستور کار وزارت بهداشت(Ministry of Health) قرار دارد و وزارت بهداشت در زمینه توجه به تولید، اقدامات عملی و اجرایی خوبی انجام داده است چرا که معتقدیم تولیدکننده باید به کیفیت و استانداردهای بین‌المللی توجه کند.

مشاور وزیر بهداشت در ادامه گفت: اوراق قرضه یکی از روش‌های تسویه حساب مالی است که همه نظام‌های مالی دنیا آن را دنبال می‌کنند. البته این روش، سختی‌های خود را دارد و امیدوارم برداشت‌های سلیقه‌ای در این زمینه کمتر شود.

مسائلی گفت: دولت یا باید از بانک مرکزی استقراض کند که این باعث تورم خواهد شد یا به همین روش تامین مالی را انجام دهد.

وی در پایان با بیان این که بیمه ها، بدهی‌ها را دیر پرداخت می‌کنند و ما شرمنده تولیدکنندگان می‌شویم، گفت: اگر قرار است قسمتی از پول تامین کنندگان را به صورت اوراق تسویه کنیم ادارات دولتی و بانک‌ها باید این اوراق قرضه را به عنوان وصول مطالبات خود بپذیرند.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: