کد خبر: ۱۸۱۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۲۴ دی ۱۳۹۶ - 2018January 14
خوانساری با اشاره به طلب سنگین دولت به بخش درمان و سلامت کشور تصریح کرد: اکنون فشار بسیاری بر روی وزارت بهداشت بابت این طلب وجود دارد و دولت هر چه زودتر باید درباره طلب بخش خصوصی تصمیم‌گیری کند
شفا آنلاین>سلامت>رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: بابت طلب‌های دولت در حوزه سلامت به بخش خصوصی، درمان و سلامت کشور فشار سنگینی روی وزارت بهداشت وجود دارد.

به گزارش شفا آنلاین، مسعود خوانساری امروز در نشست مشترک فعالان حوزه اقتصاد سلامت با وزیر بهداشت و درمان در محل اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: ایجاد تشکل‌ شرکت‌های دانش‌بنیان با مشارکت اتاق تهران و وزارت بهداشت(Ministry of Health) از حدود یک سال پیش آغاز شد و اکنون 180 تشکل که فعالیت اینچنینی دارند عضو اتاق بازرگانی هستند.

وی افزود: تقویت ان جی او ها و تشکل‌ها و حل مشکلات آنها در بهبود سلامت کشور موثر خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: در سالهای آینده اقتصاد جهان همچنین ایران به سمت توسعه شرکت‌های دانش‌ بنیان حرکت خواهد کرد که ما نیز از اکنون باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

خوانساری با اشاره به طلب سنگین دولت به بخش درمان و سلامت(Health) کشور تصریح کرد: اکنون فشار بسیاری بر روی وزارت بهداشت بابت این طلب وجود دارد و دولت هر چه زودتر باید درباره طلب بخش خصوصی تصمیم‌گیری کند.

بنابراین گزارش در این نشست تفاهمنامه میان اتاق بازرگانی تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به امضا رسید که بر اساس آن اتاق تهران حلقه وصل شرکت دانش‌بنیان حوزه سلامت با وزارت بهداشت می‌شود و مطالبات آنها را پیگیری خواهد کرد.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: