کد خبر: ۱۷۳۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - 2017November 14
کمیته مداخله در بحران انجمن روانشناسی ایران، هماهنگی‌های لازم را با دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و درمان به عمل آورده است تا زمینه اعزام روانشناسان و مشاوران داوطلب همکاری به منطقه حادثه‌دیده را از طریق این دفتر فراهم نماید
شفا آنلاین>سلامت>ضمن تسلیت مجدد، به استحضار می‌رساند کمیته مداخله در بحران انجمن روانشناسی ایران، هماهنگی‌های لازم را با دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و درمان به عمل آورده است تا زمینه اعزام روانشناسان و مشاوران داوطلب همکاری به منطقه حادثه‌دیده را از طریق این دفتر فراهم نماید.  

به گزارش شفا آنلاین،بر این اساس، از داوطلبان ارجمند درخواست می‌شود نسبت به تکمیل فرم با لینک زیر اقدام به‌عمل آورند.شایان ذکر است که:
۱. اولویت اعزام با روانشناسان و مشاورانی خواهد بود که ترجیحا زبان کردی داشته و قبلا آموزش‌های لازم را کسب نموده و تجربه مداخله در بحران را داشته باشند.

۲. اگرچه عزم بر تسهیل اعزام همه متخصصان داوطلب واجد شرایط می‌باشد، اما احتمال این وجود دارد که برخی از محدودیت‌ها، مانع از اعزام همه علاقمندان شود و پیشاپیش از این بابت پوزش به‌عمل می‌آید.
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶

هر عضو، یک پیام‌رسان
انجمن روانشناسی ایران

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: