کد خبر: ۱۵۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - 2017June 18
هنر کیک پزی و کیک آرایی همه روزه در حال رشد و نوآوری است این گونه به نظر می رسد که چنین هنری در قنادی ها پایان ناپذیر می باشد, از مصرف رنگ های گوناگون خوراکی گرفته نا استفاده از گل های واقعی برای تزیین آن , همگی برای مصرف کنندگان و هنرمندان جذابیت دارد.
شفاآنلاین>اجتماعی>هنر کیک پزی و کیک آرایی همه روزه در حال رشد و نوآوری است این گونه به نظر می رسد که چنین هنری در قنادی ها پایان ناپذیر می باشد, از مصرف رنگ های گوناگون خوراکی گرفته نا استفاده از گل های واقعی برای تزیین آن , همگی برای مصرف کنندگان و هنرمندان جذابیت دارد.

به گزارش شفاآنلاین،یکی از همین کیک پز های بامهارت Emma Jayne که به تازگی در گالری بین المللی ای در لندن یکی از کیک های پرزحمت و دیدنی خود را در کنار دیگر هنرمندان به نمایش عموم گذاشته است.

با اولین نگاه به آن هیچ چیز غیرعادی ای جز یک لباس عروس(Bride dress) پرکار و چین دار نمی بینیم اما پس از دقایقی دقت و توجه ,می فهمیم که این یک لباس عروس نیست ,کیکی بزرگ خوردنی به اندازه یک لباس مجلسی و عروسی واقعی درست شده است. گل ها به سمت دامن بر روی لباس شناور هستند.
 
 
Emma Jayne تک تک قسمت های آن را خود پخته و تزیین نموده , وی طرح اولیه آن را از روی یک لباس مجلسی ای به طراحی هنرمند فیلیپینی تبار  Mak Tumangg برداشته , او قادر است هر طرح و نمونه ای که در عکس یا به صورت ملموس می بیند با همان جزییات به صورت کیک خلق کند. افراد با دیدن این کیک بیش از آن که به فکر خوردن آن بیافتند وسوسه می شوند آن را بپوشند .رکنا
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: